Dziś przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą w Roku Liturgicznym.

Zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa na 15.30.

Dziś gościmy w parafii Neoprezbitera, ks. Adriana Chojnickiego z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Knurowie.
Głosi On dziś słowo Boże na zakończenie każdej Mszy św. udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.

Dziś odbywa się pielgrzymka dzieci komunijnych do Katedry w Katowicach. Zachęcamy rodziców i dzieci komunijne
naszej parafii do udziału w tym spotkaniu. Początek o godz. 12.00.

Środowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy 22 czerwca od godz. 17.00. Krótkie Nabożeństwo do Matki Boskiej
Nieustającej Pomocy o 17.45.

Dobiega końca rok szkolny i katechetyczny. Z tej okazji odprawimy Eucharystię w intencji uczniów klas VI na zakończenie
edukacji w szkole podstawowej a także klas IV i V oraz w intencji nauczycieli, katechetów, wychowawców i personelu
szkolnego – w ramach Mszy św. szkolnej – w czwartek 23 czerwca o godz. 17.00.

Mszę św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w intencji uczniów klas I – III szkoły podstawowej oraz
nauczycieli, wychowawców, katechetów i personelu szkolnego odprawimy w piątek 24 czerwca o godz. 8.00.

Ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Rady Duszpasterskiej w poszerzonym składzie, czyli Parafialnego Zespołu Synodalnego,
odbędzie się w najbliższy czwartek 23 czerwca o godz. 19.30 na probostwie.

W piątek 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Adorację sobotnią 25 czerwca od godz. 17.00 poprowadzą członkowie Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej.

Dziś kolekta specjalna na spłatę nowych ławek zainstalowanych w naszym kościele. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii.
Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!

Organizujemy wyjazd do Częstochowy na spotkanie Ojca Świętego Franciszka z Polakami w czwartek 28 lipca b.r.
Jest to wyjazd dla dorosłych. Lista i zapisy w zakrystii.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny oraz nasza parafialna gazetka:
Królowa Polski.

Zapowiedzi przedślubne:

Jacaszek Dawid z Podlesia i Bielecka Anna z Piotrowic (2)

Wlosz Artur z Podlesia i Dawidowicz Anna z Chmielowic (2)