OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś w Liturgii II Niedziela zwykła w roku liturgicznym. Zapraszamy na Nieszpory na godz. 15.30.

1. W środę 18 stycznia rozpoczniemy Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan. Będzie on trwał do 25 stycznia.
    Nabożeństwo w intencji jedności wszystkich wyznawców Chrystusa odprawimy w niedzielę 22 stycznia o godz. 15.30.

1. Zapraszamy do udziału w środowej Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00.
    Na zakończenie o godz. 17.45 nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

1. W czwartek 19 stycznia podobnie jak przed rokiem organizujemy wyjazd do Bazyliki
    w Panewnikach na parafialną Adorację przy żłóbku i wspólne kolędowanie. Wyjazd autokarem o godz. 10.15 z parkingu.
    Można dojechać własnym środkiem lokomocji. Początek adoracji o godz. 11.00. Zakończenie Mszą św. o godz. 12.00.
    Zachęcamy do licznego udziału zwłaszcza członków grup parafialnych.

1. Sobotnią Adorację Najświętszego Sakramentu 21 stycznia prowadzą członkowie Rodziny Radia Maryja i Przyjaciele Misji.
    Początek o godz. 17.00. W tym czasie okazja do spowiedzi św.

1. Przypominamy, że Wizyta Kolędowa potrwa do 25 stycznia. Plan kolędy znajduje się w gablotach i na naszej
    stronie internetowej. Kolęda dodatkowa dla tych, którzy w proponowanym przez nas terminie nie mogli
    nas gościć odbędzie się 4 i 5 lutego (sobota lub niedziela) od. godz. 15.00. Zgłoszenia w kancelarii,
    zakrystii lub telefonicznie.

1. Kolekta dzisiejsza jest ostatnią kolektą specjalną na nasze nowe ławki zainstalowane już w maju.
    Bóg zapłać za złożone ofiary. Za tydzień kolekta na ogrzewanie naszego kościoła.

1. Przypominamy, ze do 2 lutego podczas Liturgii śpiewać będziemy kolędy. Wystrój świąteczny
    z choinkami i szopką betlejemską pozostawimy do końca przyszłego tygodnia.

1. Obchody liturgiczne tygodnia: we wtorek wspomnienie św. Antoniego, opata; w czwartek
    św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, zaś w sobotę wspomnienie św. Agnieszki.

1. Od wczoraj trwają Ferie Zimowe. Zachęcamy by mimo wyjazdów na narty nie zapominać o niedzielnej Mszy św.

1. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz naszego parafialnego tygodnika Królowa Polski.
    Do zabrania przez młodzież gratisowo kolejny numer dwutygodnika „Droga”.