OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (12 LISTOPADA)

1/Dziś przeżywamy w Kościele XXXII Niedzielę Zwykłą w Roku Liturgicznym.

2/ Dziś przypada w naszej parafii całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adorować będziemy od godz. 12.00 do 16.00 i od godz. 17.00 – 20.00.
      Prosimy członków grup parafialnych o obecność w poszczególnych godzinach Adoracji. Zachęcamy do Adoracji wszystkich parafian, także dzieci i młodzież.

3/ Zapraszamy dziś na Nieszpory Niedzielne na 15.30.

4/ Spotkanie Pań Zespołu Charytatywnego odbędzie się we wtorek o 17:00 w salce przy probostwie.

5/ Środowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.00. Na zakończenie Adoracji o godz. 17.45 nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

6/ W czwartek 16 listopada Msza św. „szkolna”. Zachęcamy uczniów naszej szkoły podstawowej i ich rodziców do systematycznego udziału.

7/ Tego dnia w naszym kościele odbędzie się kolejne spotkanie modlitewne z modlitwą uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.
      Początek o godz. 20.00. Zapraszamy do licznego udziału.

8/ W piątek 17 listopada grupa czwartkowa zaprasza na spotkanie z dr. Aleksandrem Bańką – Liderem i Animatorem Tyskich Wieczorów Uwielbienia do naszego kościoła.
      Początek o godz. 19.00.

9/ Sobotnią Adorację Najświętszego Sakramentu 20 listopada od godz. 17.00 poprowadzą członkowie Rodziny Radia Maryja i Przyjaciół Misji.

10/ Dziś przy wyjściu z kościoła po Mszach św. zbiórka na Papieską Fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Kolekta dzisiejsza na potrzeby naszej parafii.
      Za tydzień kolejna kolekta specjalna na nasze nowe freski.

12/ Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz „Królowej Polski”.