OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (11 LUTEGO 2018)

1/ Dziś przeżywamy w Liturgii V Niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.

2/ Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.30.

3/ Trwa parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej. Pielgrzymów polecamy modlitwie.

4/ Środowa Adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 17.00. Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, na jej zakończenie, o godz. 17.45.

5/ W czwartek w naszym kościele kolejne spotkanie modlitewne z modlitwą uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem. Początek o godz. 20.00. Zapraszamy.

6/ Sobotnią Adorację Najświętszego Sakramentu 10 lutego prowadzą Członkowie Bractwa Różańcowego. Początek o godz. 17.00. W tym czasie okazja do spowiedzi św.

7/ W Niedzielę 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego.
      Tego dnia przypada 160 rocznica pierwszego Objawienia w Lourdes.

8/ Z tej okazji następnego dnia w poniedziałek 12 lutego wraz z paniami z koła charytatywnego organizujemy Parafialny Dzień Chorego.
     Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 9.00, w intencji naszych Parafian chorych i osłabionych wiekiem.
     W czasie Mszy św. będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych. Po Eucharystii tradycyjnie zapraszamy na Agapę do salki katechetycznej.
     Prosimy o umożliwienie chorym dotarcie na to spotkanie.

9/ Kolejna katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich Mamuś odbędzie się za tydzień, w poniedziałek 12 lutego, o 19.00. Obecność obowiązkowa.

10/ Msza św. w intencji młodzieży naszej parafii, zwłaszcza kandydatów do bierzmowania z klas I, II i III gimnazjum odprawiona zostanie w piątek 16 lutego o godz. 19.15.
      Przed Mszą św., od godz. 18.45 okazja do spowiedzi dla młodzieży.

11/ Poświęcenia świec dzieciom przygotowującym się do Pierwszej i Wczesnej Komunii św. dokonamy w Niedzielę 18 lutego podczas Mszy św. „Rodzinnej” o godz. 11.00.
      Świece można zamawiać do 12 lutego (poniedziałek) u Pani Katechetki lub u ks. Proboszcza.

12/ Dziś kolekta na potrzeby Archidiecezji. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii.

13/ Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, miesięcznika Wiara, Patriotyzm i Sztuka
      oraz naszego parafialnego tygodnika
Królowa Polski. Do zabrania gratisowo Apostolstwo Chorych dla naszych chorych parafian.