WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE (20 LISTOPADA 2019)

1/ Dziś w Liturgii II Niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2/ Trwa Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan. Nabożeństwo w intencji jedności wszystkich wyznawców Chrystusa odprawimy dziś o godz. 15.15.

3/ Zapraszamy do udziału w środowej Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00.
      Na zakończenie o godz. 17.45 nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

4/ W piątek przypada Święto Nawrócenia św. Pawła. W tych dniach trwają modlitwy o jedność chrześcijan.

5/ Sobotnią Adorację Najświętszego Sakramentu 26 stycznia prowadzą członkowie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
      Początek o godz. 17.00 i okazja do spowiedzi św.

6/ Wizyty kolędowe trwać będą do środy 23 stycznia. Plan kolędy znajduje się w gablotach i na naszej stronie internetowej.
      Kolęda dodatkowa dla tych, którzy w proponowanym przez nas terminie nie mogli nas gościć, odbędzie się w sobotę 26 stycznia.
      Początek o godz. 15.00. Zgłoszenia w kancelarii w godzinach otwarcia lub telefonicznie.

7/ Dziś kolekta specjalna, na planowany we wrześniu remont prezbiterium. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii.
      Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

8/ Przypominamy, że podczas Liturgii śpiewamy kolędy do 2 lutego.
      Wystrój świąteczny z choinkami bez lampek i szopką betlejemską pozostawimy do Niedzieli 27 stycznia.

9/ Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz naszego parafialnego tygodnika Królowa Polski.