WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE (20 WRZEŚNIA 2020)

Dziś przeżywamy w Liturgii XXV Niedzielę Zwykłą w Roku Liturgicznym.

Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.15.

Rodziców sześciolatków zachęcamy do posłania swoich dzieci do wczesnej Komunii Św. Katechezy dla dzieci z rodzicami odbywają się w środy o godz. 16.30.

Zachęcamy do udziału w środowej Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00. Na zakończenie od godz. 17.45 nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

W czwartki zapraszamy na spotkanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem od 20.00.

Spotkanie formacyjne dla uczniów klas VII (kandydatów do bierzmowania) wyjątkowo odbędzie się w poniedziałek 28 września o godz. 19.00 w kościele. Obecność obowiązkowa.

Pierwsze spotkanie Rodziców dzieci (uczniów klas III), które mają przystąpić do Pierwszej Komunii św. dnia 2 maja 2021 r. odbędzie się w środę 30 września o godz. 19.00 w kościele!

Dziś kolekta specjalna na spłatę kolejnej raty za ołtarz kamienny i ambonę. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii. Za ofiary oraz przelewy składamy serdeczne Bóg zapłać!

W kancelarii parafialnej ciągle można dokonywać rezerwacji intencji Mszy św. na nowy Rok Pański 2021, za zmarłych oraz w dalszym ciągu za żyjących.

Wizytacja Biskupia odbędzie się w naszej parafii w dniach 10-11 października. W jej ramach Bp Grzegorz Olszowski udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży w sobotę 10 października, w czasie Mszy św. o godz. 18.00.

Ważne spotkanie dla młodzieży mającej przyjąć Sakrament Bierzmowania dnia 10.10.20 r., odbędzie się we wtorek 29 września o godz. 19.00 w kościele.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz naszej parafialnej gazetki „Królowa Polski”.