WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE (19 CZERWCA 2022)

Dziś w Liturgii Kościoła XII Niedziela Zwykła, w Roku Liturgicznym.

Dziś w naszej Parafii Prymicje Kapłańskie o. Pio Krzysztofa Siury OFM, w czasie Mszy św. rodzinnej o godz. 11.00.

Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne, na godz. 15.15 oraz na Różaniec w intencji pokoju na godz. 17.00.

Skład nowo wybranej Parafialnej Rady Duszpasterskiej znajduje się w gablotach oraz na naszej parafialnej stronie internetowej w zakładce START.

W czwartek 23 czerwca o godz. 16.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji Absolwentów Szkoły Podstawowej, uczniów klas VIII, na zakończenie edukacji w naszej szkole.

W piątek 24 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia Msza św. w intencji czcicieli Serca Jezusowego o godz. 18.00.

W piątek 24 czerwca, o godz. 8.00 - Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

W sobotę 25 czerwca obchodzić będziemy Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia Msza św. w intencji czcicieli Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00.

Msza św. w intencji Pani Katechetki Ewy Skulik, z okazji 10-lecia posługi katechizowania dzieci przygotowujących się do wczesnej Komunii św. została przeniesiona na wrzesień !!!

Dziś kolekta specjalna, na figurę św. Floriana. Za tydzień kolekta na Stolicę Apostolską, zwana Świętopietrzem. Za wszelkie przejawy troski o parafię, w tym przelewy bankowe, składamy serdeczne Bóg zapłać!

Młodzież zachęcamy do udziału w Festiwalu Życia w Kokotku, w dniach 4 - 10 lipca!

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, miesięcznik Staś dla dzieci oraz nasza parafialna gazetka Królowa Polski.