KSIĄDZ PROBOSZCZ

 

ks. dr Jacek PLECH
29.06.1966 - urodziny /Knurów/  15.05.1993 - święcenia prezbiteratu /Katowice/

 

 

KSIĄDZ WIKARIUSZ

 

ks. Karol PUKOCZ
25.03.1979 - urodziny /Łaziska Górne/  14.05.2005 - święcenia prezbiteratu /Katowice/

 

 

POPRZEDNI PROBOSZCZOWIE

 

ks. Karol Wientzek  +1944

ks. Alojzy Lazar  +1956

ks. Antoni Steuer  +1978

ks. Franciszek Ryszka  +1993

ks. Benedykt Hałota  1993-2012

 

 

POPRZEDNI WIKARIUSZE

 

ks. Łucjan Warzyńczyk  1959-1961

ks. Alojzy Oleksik  1961-1964

ks. Antoni Pieczka  1964-1967

ks. Walenty Nogły  1967-1970

ks. Eugeniusz Zając  1970-1972

ks. Zygmunt Bednarek  1972-1972 w zastępstwie

ks. Izydor Harazin  1972-1972 w zastępstwie

ks. Antoni Wyciślik  1972-1975

ks. Józef Marek  1975-1975 w zastępstwie

ks. Jan Krawiec  1975-1978

ks. Aleksander Czembor  1978-1981

ks. Michał Adamek  1981-1984

ks. Andrzej Chorzępa  1984-1987

ks. Albert Słupik  1987-1991

ks. Adam Kendziora  1991-1992

ks. Jerzy Dadaczyński  1992-1992 w zastępstwie

ks. Rajmund Żurek  1992-1994

ks. dr Jerzy Dadaczyński  1994-1995

ks. Marek Noras  1995-1998

 ks. Korneliusz Nóżka  1998-2001

ks. Dariusz Mazur  2001-2002

ks. Marek Piecha  2002-2004

ks. Henryk Dombek  2005-2008

ks. Zbigniew Glenc  2008-2009

ks. Szczepan Wilczek  2009-2011

ks. Marcin Matonóg 2012-2016

 

 

KAPŁANI POCHOWANI NA MIEJSCOWYM CMENTARZU

 

ks. Karol Wientzek  + 1944 (?)

ks. Alojzy Lazar  + 1956

ks. Józef Ryszka  + 1993

ks. Franciszek Ryszka  + 1993

 

 

menu