Ofiara na parafię
Transmisja

 

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA W ROKU 2021

/cztery week-endy maja/

 

1 maja 2021 (sobota) - o godz. 11.00        uczniowie klasy III E (gr. I) - 3 dzieci

 1 maja 2021 (sobota) - o godz. 12.30        uczniowie klasy III E (gr. II) - 3 dzieci

-   -   -   -   -

2 maja 2021 (Niedziela) - o godz. 12.30       uczniowie klasy III E - 3 dzieci

 

*     *     *

8 maja 2021 (sobota) - o godz. 11.00       uczniowie klasy III C (gr. I) - 4 dzieci

8 maja 2021 (sobota) - o godz. 12.30       uczniowie klasy III C (gr. II) - 4 dzieci

-   -   -   -   -

9 maja 2021 (Niedziela) - o godz. 12.30       uczniowie klasy III C - 4 dzieci

 

 *     *     *

15 maja 2021 (sobota) o godz. 11.00        uczniowie klasy III B (gr. I) - 4 dzieci

 15 maja 2021 (sobota) - o godz. 12.30        uczniowie klasy III B (gr. II) - 3 dzieci

-   -   -   -   -

16 maja 2021 (Niedziela) o godz. 11.00        uczniowie klasy III D (gr. I) - 5 dzieci

 16 maja 2021 (Niedziela) - o godz. 12.30        uczniowie klasy III D (gr. II) - 6 dzieci

 

*     *     *

22 maja 2021 (sobota) - o godz. 11.00      uczniowie klasy III A (gr. I) - 4 dzieci

22 maja 2021 (sobota) - o godz. 12.30      uczniowie klasy III A (gr. II) - 4 dzieci

 

23 maja 2021 (Niedziela) - o godz. 11.00     uzniowie klasy III A (gr. I) - 4 dzieci

23 maja 2021 (Niedziela) - o godz. 12.30     uczniowie klasy III A (gr. II) - 4 dzieci

 


I. COMIESIĘCZNA KATECHEZA DLA RODZICÓW
W PIERWSZY PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA


poniedziałek: 07.10.2020 - godz. 19.00 /Mamusie w kościele/

poniedziałek: 02.12.2020 - godz. 19.00 /Tatusiowie w kościele/

 

poniedziałek: 08.02.2021 - godz. 19.00 /Mamusie w kościele/

poniedziałek: 01.03.2021 - godz. 19.00 /Tatusiowie w kościele/

poniedziałek: 29.03.2021 - godz. 19.00 /Rodzice razem w kościele/

 

poniedziałek: 19.04.2021 - godz. 19.00 /Rodzice tylko on-line /w kościele tylko przedstawiciele/

  

 

II. UROCZYSTE CELEBRACJE:


18 października 2020 - Niedziela - godz. 11.00 /
błogosławieństwo Różańców/


13 grudnia 2020 - Niedziela - godz. 11.00 /
błogosławieństwo Medalików (Krzyżyków)/

 

24 grudnia 2020 - Niedziela - godz. 11.00 /błogosławieństwo Skarbców/

  

7 lutego 2021 - Niedziela - godz. 11.00 /błogosławieństwo Świec/


14 marca 2021 - Niedziela - godz. 11.00
 /błogosławieństwo krzyżyków i ikonek NMP na biurko/


 

 

 

Pierwsza Spowiedź Święta w roku 2021:

 

wtorek 30 marca 2021 - godz. 16.30 -- dzieci mające I Komunię św. dnia 1 maja w sobotę)

środa 31 marca 2021 - godz. 16.30 -- dzieci mające I Komunię św. dnia 2 maja w Niedzielę)

 

sobota 10 kwietnia 2021  - godz. 10.00 -- dzieci mające I Komunię św. dnia 8 maja w sobotę)

sobota 10 kwietnia 2021  - godz. 11.00 -- dzieci mające I Komunię św. dnia 9 maja w Niedzielę)

 

sobota 17 kwietnia 2021  - godz. 10.00 -- dzieci mające I Komunię św. dnia 15 maja w sobotę)

sobota 17 kwietnia 2021  - godz. 11.00 -- dzieci mające I Komunię św. dnia 16 maja w Niedzielę)

 

sobota 24 kwietnia 2021  - godz. 10.00 -- dzieci mające I Komunię św. dnia 22 maja w sobotę)

sobota 24 kwietnia 2021  - godz. 11.00 -- dzieci mające I Komunię św. dnia 23 maja w Niedzielę)

 

Druga Spowiedź Święta: 

czwartek przed Uroczystością sobotnią - godz. 16.30

piątek przed Uroczystością niedzielną - godz. 16.30

 

Próba Uroczystości komunijnej:

piątek przed Uroczystością sobotnią - godz. 19.00

sobota przed Uroczystością niedzielną - godz. 19.00

 

 

 

 Pielgrzymka Dzieci z Rodzicami do Krakowa-Łagiewnik i Wadowic  ???

sobota - 12 czerwca 2021 ???

 

 

menu