GRUDZIEŃ

 

Odeszli do Domu Ojca
1. HOINKIS Eugeniusz - lat
2. MANOWSKI Paweł - lat 59

 

 

 

łaską chrztu świętego obdarowani zostali
1. Patryk Paweł  CHRÓSZCZ
2. Zofia Aleksandra  ŁUKASZEK
3. Szymon Piotr  MIL
4. Kamil Franciszek  PRYT
5. Lena Anastazja  SMUTEK
6. Bartosz Paweł  WARCHOLIK
7. Kuba Kamil  WŁADYKA   

 

 

LISTOPAD

 

odeszli do Domu Ojca
1. SZCZEPANEK Jan - lat 67

 


łaską chrztu świętego obdarowani zostali
1. Oliwia Maria   BECZAŁA

 

 

PAŹDZIERNIK

 

odeszli do Domu Ojca
1. BIELA Berta - lat 81
2. NOWARA Aleksander - lat 79
3. SZROMEK Jan - lat 72
4. TRZCIONKA Ryszard - lat 52
  

  
łaską chrztu świętego obdarowani zostali
1. Jan Jakub  KRYSTEK
2. Antonina Anna  MATYJASZCZYK
3. Tomasz Zbigniew  TUSTANOWSKI
4. Magdalena Anna  WIELEK
     


Sakramentalny związek małżeński zawarli
1. Artur Stefan JAROŃ i Joanna Barbara LIBERSKA

 

 

WRZESIEŃ

 

odeszli do Domu Ojca
1. BIEG Elżbieta - lat 54
2. JANDUŁA Irena - lat 61
3. SZEJA Gertruda - lat 86
    


łaską chrztu świętego obdarowani zostali
1. Wiktoria Dominika  CZECH
2. Anna Czesława  OLSZYCZKA
3. Łukasz Henryk  OLSZYCZKA
4. Paulina Maria  ROJEK
5. Filip Aleksander  WODNIOK
6. Szymon Łukasz  ZIELOSKO
     


Sakramentalny związek małżeński zawarli
1. Tomasz Jerzy KALENIAK i Anna Elżbieta  JANUSZKIEWICZ
2. Artur Piotr  PAJĄK i Małgorzata Grażyna KLEPADŁO
3. Grzegorz Gabriel ŁAGAN i Marta CZUBASIEWICZ

 

 

SIERPIEŃ

 

odeszli do Domu Ojca
1. SIWY Łucja - lat 98
2. CHWILA Stanisław - lat 64
   


łaską chrztu świętego obdarowani zostali
1. Alex Adam MICHROWSKI
2. Maksymilian Mateusz OSOWICKI
3. Olaf Adam SIEWIOR
4. Kamil Piotr ŻELICHOWSKI
   


Sakramentalny związek małżeński zawarli
1. Marcin Jan WÓJCIK i Marzena Agata WITAŁA
2. Rafał Tomasz TOMASZEWSKI i Katarzyna Krystyna PAJĄK

 

 

LIPIEC

 

odeszli do Domu Ojca
1. MAMOK Irena - lat 63
 


łaską chrztu świętego obdarowani zostali
1. Maja  Weronika  MALINOWSKA

2. Tomasz Piotr  MEDYŃSKI

3. Łukasz Szymon  MORAWSKI

4. Hanna Maria  SMOLORZ

 

 

CZERWIEC

 

odeszli do Domu Ojca
1. DREWNIAK Marek - lat 37
2. ADLER Maria - lat 89
 


łaską chrztu świętego obdarowani zostali
1. Natalia Karolina  BYWALEC
2. Maksymilian Piotr  CHMIELIŃSKI
3. Antonia Jadwiga  GAD
4. Natalia Małgorzata  GRAJEK
5. Tomasz Damian  LALIK
6. Anna Beata  STRUGACZ

 


Sakramentalny związek małżeński zawarli
1. Krzysztof WRÓBEL i Ilona KUBIK
2. Przemysław STICH i Bożena BIOLIK
3. Łukasz SMUTEK i Magdalena ZIELOSKO
4. Rafał STEINBERG i Monika FRELICH
5. Jakub FRANCIK i Anna CZAJKA
6. Marcin Żołna i Marta ZIMNY

 

 

MAJ

 

odeszli do Domu Ojca
1. FAROŃ Rufin - lat 82
2. KRAL Augustyn - lat 93
3. DRĄG Józef - lat 75

 


łaską chrztu świętego obdarowani zostali
1. Damian Oskar  BIELAK
2. Justyna Helena  DZIEWIOR
3. Alicja Agnieszka  JANIK
4. Maja Joanna  PETERKO
5. Kacper Arkadiusz  ROJEK

 


Sakramentalny związek małżeński zawarli
1. Łukasz Mateusz OGRODZKI 
    i Hanna Bożena ENDERLE

2. Michał Franciszek SZWIERCZYŃSKI 
    i Kinga Anna POWROŹNIK

3. Grzegorz Józef CZARDYBON 
    i Katarzyna Barbara NYCZ

4. Maciej Jerzy WILCZKIEWICZ 
    i Anna Dominika MROZEK

 

 

SAKRAMENT KOMUNII ŚWIĘTEJ 03.05.2009


Dzieci przedszkolne:
1. Dudała  Emilia
2. Jastrzembska  Anna
3. Ulczok  Agata
4. Strugacz  Klaudia
 
1. Filbier  Mirosław
2. Poprawa-Jakubas  Jakub
3. Jarzyna  Jakub
4. Jastrzembski  Bartłomiej
5. Ochojski  Łukasz
6. Olszewski  Szymon
7. Strugacz  Maciej
8. Tlatlik  Patryk
9. Walter  Patryk

 


DZIECI KLAS II:
KLASA II A
 
1. Kołodziej  Wiktoria
 2. Kołodziejczyk  Kamil
 3. Marekwia  Klaudia
 4. Matuszyński  Mateusz
 5. Misiak  Sandra
 6. Naczyńska  Matylda
 7. Otka  Maciej
 8. Paliczka  Joanna 
 9. Pilszek  Julia
1o. Pisczur  Bartłomiej
11. Samagalska  Izabela
12. Skwarczyński  Piotr
13. Żmija  Karol
14. Żogała  Eryk

 


KLASA II B
15. Biderman  Piotr
16. Dawidowicz  Łukasz
17. Fabian  Zuzanna
18. Fajkis  Dariusz
19. Gocek  Krzysztof
2o. Góral  Dominika
21. Kowalczyk  Beata
22. Krępa  Michał
23. Palenta  Błażej
24. Pawlak  Patryk
25. Rudnicka  Barbara
26. Sandura  Szymon
27. Skiba  Monika
28. Szweda  Radosław
29. Szydło  Franciszek

 


KLASA II C
3o. Banaś  Aleksandra
31. Bieniek  Kornelia
32. Haśnik  Julia
33. Kałuża  Igor
34. Kmiecik  Katarzyna
35. Krótki  Łukasz
36. Kukułka  Weronika
37. Rostek  Teresa
38. Rutyna  Jakub

 


KLASA II D
39. Czech  Barbara
4o. Czempka  Paulina
41. Gałecka  Agnieszka
42. Haida  Paulina
43. Haida  Agata
44. Klaja  Jakub
45. Krystek  Agnieszka
46. Krystek  Adam
47. Maciejewska  Weronika
48. Musiolik  Klaudia
49. Niestrój  Katarzyna
5o. Nowak  Krzysztof
51. Połap  Paweł
52. Rudnicki  Krzysztof
53. Soczewica  Jerzy
54. Syski  Barbara
55. Śliwka  Karolina
56. Śmiłowska  Martyna
57. Trzcionka  Paulina
58. Walter  Szymon

 

foto: 
PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
WCZESNA KOMUNIA ŚWIĘTA
Nabożeństwo Eucharystyczne, Zdjęcia klasowe

 

 

DARAMI DUCHA ŚWIĘTEGO OBDAROWANI ZOSTALI:


14.05.2009r

 1. Abramczyk Agnieszka
 2. Bala Weronika
 3. Bromboszcz Helena
 4. Bryjok Kinga
 5. Budniok Martyna
 6. Bywalec Bernadeta
 7. Czardybon Iwona
 8. Dawidowicz Beata
 9. Depta Ewelina
10. Heller Daria
11. Holecka Natalia
12. Jaworska Magdalena
13. Jędrzejczyk Dorota
14. Kania Ewa
15. Kędziora Anna
16. Klimasz Joanna
17. Koziołek Agnieszka
18. Krzemińska Ewa
19. Kulak Marta
20. Kurbiel Karolina
21. Ledwoń Małgorzata
22. Lempart Krystyna
23. Loskot Martyna
24. Malik Dominika
25. Mazur Klaudia
26. Mokry Martyna
27. Nicińska Paulina
28. Niestrój Natalia
29. Pająk Natalia
30. Pilarz Marta
31. Pryszcz Magdalena
32. Ptaszny Natalia
33. Raczyńska Laura
34. Rożek Kinga
35. Róg Joanna
36. Skrzydło Natalia
37. Strycharz Aleksandra
38. Szczepek Joanna
39. Szczygieł Karolina
40. Szymańska Aneta
41. Ścierska Dominika
42. Śmiłowska Martyna
43. Uszok Klaudia
44. Warzecha Sandra
45. Wawrzecka Klaudia
46. Wiatrak Patrycja
47. Wiencek Agnieszka
48. Włodarz Magdalena
49. Wyciślik Katarzyna
50. Żemła Dominika
51. Zielosko Karolina
52. Zięba Dominika
53. Zięba Klaudia 
 
 1. Beczała Paweł
 2. Biełka Jakub
 3. Buchalik Ryszard
 4. Chlebek Mateusz
 5. Ciepły Tomasz
 6. Domański Piotr
 7. Drabik Arkadiusz
 8. Dziewior Adrian
 9. Holewa Robert
10. Jakubczyk Jakub
11. Jędrzyczyk Michał
12. Jurowicz Michał
13. Kempa Dominik
14. Kempa Szymon
15. Kendziora Sebastian
16. Klimasz Paweł
17. Kopiec Maciej
18. Kraczla Grzegorz
19. Krzyszkowski Robert
20. Kubicki Kamil
21. Lieber Mateusz
22. Loska Dawid
23. Luks Sebastian
24. Mazur Mateusz
25. Mirek Piotr
26. Nalepa Cezary
27. Niesyto Bartosz
28. Noga Robert
29. Pająk Rafał
30. Pastuszka Krzysztof
31. Pawlak Kamil
32. Pietyra Piotr
33. Pilszek Mateusz
34. Rak Dawid
35. Stabik Kasjan
36. Stec Jacek
37. Stompor Emanuel
38. Waluga Mateusz
39. Werner Maciej
40. Wielek Łukasz
41. Włosz Michał
42. Zając Mateusz
43. Zielosko Karol
44. Żemła Dawid

 

foto: 
SAKRAMENT BIERZMOWANIA

 

 

KWIECIEŃ

 

odeszli do Domu Ojca
---

 

 

łaską chrztu świętego obdarowani zostali

1. Igor Maciej  SKUPNIEWICZ
2. Kamil Józef  ZAGDAŃSKI
3. Adam Stanisław  ŻOGAŁA

 

 

Sakramentalny związek małżeński zawarli

Andrzej Stanisław JANKO i Alina Barbara NIEMIEC

 

 

MARZEC

 

odeszli do Domu Ojca
1. KORDYS Piotr - lat 41
2. BROŻEK Monika - lat 94
3. MAMOK Norbert - lat 66
4. BURZAN Pelagia - lat 83
 

 

łaską chrztu świętego obdarowani zostali

1. Julia Grażyna  KLUCZKA
2. Mateusz Adam  LOSOŃ
3. Julia Anita  ŁUKASIK
4. Kornelia Jagoda  SANDURA
5. Izabela Dorota  SUCHANOWSKA
6. Aleksandra Katarzyna  WOLNY

 


Sakramentalny związek małżeński zawarli
Marcin Arkadiusz SOCZEWICA 
i Aleksandra Małgorzata SŁABY

 

 

LUTY

 

 odeszli do Domu Ojca
1. CZECH Maria - lat 66
2. GOJ Matylda - lat 84
3. KACZMARCZYK Bogdan - lat 49
4. KONIECZNA Pelagia - lat 89
5. MYSZOR Kornelia - lat 79
6. NICIŃSKI Czesław - lat 71
7. PAJĄK Aniela - lat 84
8. PUSTELNIK Wanda - lat 93
9. SEWERYN Jerzy - lat 64

 


łaską chrztu świętego obdarowani zostali
1. Tomasz Bogumił  CHOJĘTA
2. Tomasz Antoni  PAJĄK

 

 

 STYCZEŃ

 

 odeszli do Domu Ojca
1. CZARDYBON Cecylia - lat 84
2. CZARDYBON Józef - lat 88
3. KOŁODZIEJ Alojzy - lat 83
4. MUSIOŁ Helena - lat 83
5. PIÓRKO Henryk - lat 66
6. PUCHER Monika - lat 71
7. WIENCEK Gertruda - lat 86

 


łaską chrztu świętego obdarowani zostali
1. Emilia Maria  SMOLORZ
2. Natalia Halina  SZCZEPANEK

 

menu