OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś przeżywamy w Kościele Niedzielę Misyjną. W modlitwie pamiętamy o naszych misjonarzach i misjonarkach
    szczególnie o pochodzących z Podlesia.

1. Zapraszamy dziś na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.30 i na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 17.00.

1. Dziś w naszej parafii odbywa się liczenie wiernych – dominicantes i communicantes.

1. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Różańcowych codziennie o godzinie 17.15. W Niedziele o godz. 17.00 –
    po Mszy św. popołudniowej, zaś w czwartki z udziałem dzieci od godz. 17.00.

1. W środę od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, zaś od godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe.

1. W czwartek zapraszamy do naszego kościoła na spotkanie modlitewne z modlitwą uwielbienia przed Najświętszym
    Sakramentem. Początek o godz. 20.00.

1. Sobotnią Adorację Najświętszego Sakramentu 29 października od godz. 17.00 poprowadzą członkowie Franciszkańskiego
    Zakonu Świeckich.

1. W sobotę 22 października przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Z tej okazji za tydzień w niedzielę
    23 października młodzież tradycyjnie już zaproponuje papieskie kremówki z Wadowic.

1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. Tak zwane „zalecki”
    można już składać w zakrystii. Formularze „zalecek” tradycyjnie do zabrania przy wyjściu z kościoła.

1. Zachęcamy do porządkowania grobów na naszym parafialnym cmentarzu i nie odkładania tej czynności na ostatnią chwilę.

1. W dniu 1 listopada Msze św. w kościele odprawimy o godz. 7.00, 9.00 i 11.00. Na naszym parafialnym cmentarzu
    Nabożeństwo z procesją i modlitwami za naszych zmarłych odprawimy o godz. 14.00, a po niej o godz. 15.00 tradycyjnie
    odprawimy Mszę w intencji wszystkich spoczywających na naszym parafialnym cmentarzu w Podlesiu. Po Mszy św.,
    ok. godz. 16.00 odprawimy Nieszpory Żałobne.

1. Tradycyjnie dnia 1 listopada w kaplicy cmentarnej w godzinach 8.00–14.00 młodzież ze służby liturgicznej przyjmować
    będzie „zalecki” za zmarłych.

1. W środę 2 listopada w „Dzień Zaduszny” w kościele odprawimy Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 16.00 i 18.00,
    zaś w kaplicy cmentarnej o godz. 9.00 odprawimy tradycyjną Mszę św. za zmarłych parafian.

1. Od środy 2 listopada do Niedzieli 8 listopada odmawiać będziemy Różaniec za zmarłych zalecanych.
    W niedzielę o godz. 17.00 zaś w tygodniu o godz. 17.15. W czwartek o godz. 17.00 z udziałem dzieci.

1. Dziś kolekta na misje. Za tydzień kolekta na ogrzewanie naszego kościoła.

1. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz naszej parafialnej Gazetki „Królowa Polski”.