OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (14 STYCZNIA 2018)

1/ Dziś w Liturgii II Niedziela zwykła w roku liturgicznym. Zapraszamy na Nieszpory na godz. 15.30.

2/ W czwartek 18 stycznia rozpoczniemy Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan. Będzie on trwał do 25 stycznia.
      Nabożeństwo w intencji jedności wszystkich wyznawców Chrystusa odprawimy w niedzielę 21 stycznia o godz. 15.30.

3/ Zapraszamy do udziału w środowej Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00.
      Na zakończenie o godz. 17.45 nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

4/ W czwartek 18 stycznia podobnie jak przed rokiem organizujemy wyjazd do Bazyliki w Panewnikach
      na parafialną Adorację przy żłóbku i wspólne kolędowanie. Wyjazd autokarem o godz. 10.15 z parkingu.
      Można dojechać własnym środkiem lokomocji. Początek adoracji o godz. 11.00. Zakończenie Mszą św. o godz. 12.00.
      Zachęcamy do licznego udziału zwłaszcza członków grup parafialnych.

5/ Sobotnią Adorację Najświętszego Sakramentu 20 stycznia prowadzą członkowie Rodziny Radia Maryja i Przyjaciele Misji.
      Początek o godz. 17.00 i okazja do spowiedzi św.

6/ Trwają wizyty kolędowe. Dziś idziemy na ul. Okrąglica.
      W tygodniu rozpoczynamy od godz. 16.00, zaś w soboty i niedziele od godz. 15.00.
      Plan kolędy znajduje się w gablotach i na naszej stronie internetowej.

Kolęda dodatkowa w sobotę 27 stycznia lub Niedzielę 28 stycznia – do wyboru.
      Zgłoszenia w kancelarii w godzinach otwarcia w zakrystii po Mszach św. lub telefonicznie.

7/ Dziś kolekta na Archidiecezję. Za tydzień kolejna kolekta specjalna na nasze nowe freski.

8/ Przypominamy, że kolędy w czasie Liturgii spiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
      Wystrój świąteczny kościołe pozostanie do końca przyszłego tygodnia.

9/ Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, miesięcznika Wiara, Patriotyzm i Sztuka oraz parafialnego tygodnika Królowa Polski.