WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE (3 LUTEGO 2019)

1/ Dziś przeżywamy w Liturgii IV Niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.

2/ Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.15.

3/ W poniedziałek, 4 lutego odbędzie się kolejna katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz ich Mamuś. Początek o godz. 19.00.

mamusie w salce. Dzieci w kościele.

4/ Zbliżają się Ferie Zimowe. Tradycyjnie organizujemy jednodniowy wyjazd dla dzieci, które z różnych powodów nie będą mogły wyjechać na Ferie.
      Wyjazd odbędzie się w środę 13 lutego o godz. 9.00 z parkingu przy kościele. Zapisy w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.

5/ W tym roku planujemy samolotową pielgrzymkę do Italii, do Rzymu, na spotkanie z Ojcem Świętym i do Neapolu, do ks. Dolindo Ruotolo
      oraz do Sanktuarium Matki Bożej Pompejańskiej. Pielgrzymkę poprowadzi autorka książki o ks. Dolindo, Pani Joanna Batkiewicz-Brożek, nasza parafianka.
      Wyjazd planowany jest na drugą połowę września. Spotkanie informacyjne w najbliższą środę 6 lutego o godz. 19.00 w salce.

6/ W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Nabożeństwo w intencji powołań odprawimy na zakończenie Mszy św. wieczornej, ok. godz. 18.45.

7/ W czwartek ostatnia Msza św. szkolna o godz. 17.00 przed Feriami.

8/ Zapraszamy do udziału w środowej Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00. Na zakończenie o godz. 17.45 nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustaj. Pomocy.

9/ W czwartek w naszym kościele kolejne spotkanie modlitewne z modlitwą uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem. Początek o godz. 20.00. Zapraszamy.

10/ Zapraszamy do udziału w sobotniej Adoracji Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00, animowanej przez Bractwo Różańcowe.

11/ Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz naszego parafialnego tygodnika Królowa Polski.

12/ W poniedziałek 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes tradycyjnie odbędzie się w naszej parafii Dzień Chorych.
      Mszę św. w intencji naszych chorych odprawimy o godz. 9.00, potem spotkanie przy stole w salce.