WOBEC PANDEMII!

Kochani Parafianie!

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz stosując sie do rozporządzeń organów państwowoych, które ograniczyły liczbę uczestników zgromadzeń do 50 osób, w wyjątkowej sytuacji jaka zaistniała, usilnie zalecam, by w najbliższą Niedzielę roztropnie pozostać w domach i „uczestniczyć” w Liturgii Mszy św. poprzez media! Możecie to uczynić z czystym sumieniem, ze względu na dyspensę, której nasz Arcybiskup udziela wszystkim pozostającym w zaistniałej sytuacji w domach!

W kościele odprawiać będziemy Msze św. tylko dla osób, którze zamówiły intencję na danej Mszy św.!  Mimo wcześniejszej zapowiedzi, nie będziemy także dodawać Mszy św. o godz. 18.00 i 20.00!

Proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji, która jest absolutnie wyjątkowa! Wszystko to czynione jest dla bezpieczeństwa nas wszystkich!

Zachęcam do modlitwy indywidualnej oraz w rodzinach, by Pan oddalił od nas zagrożenie zdrowia i życia! Pamiętajcie: Strzeżonego Pan Bóg strzeże!!!

ks. Jacek Plech, proboszcz