WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE (17 STYCZEŃ 2021)

Dziś w Liturgii II Niedziela Zwykła w Roku Liturgicznym.

Zapraszamy dziś na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.15.

Od poniedziałku rozpoczęliśmy Okres Zwykły w Roku Liturgicznym. W tym okresie rozważamy ewangeliczne tajemnice życia Jezusa z Nazaretu, naszego Pana, w całej ich pełni. Tradycyjnie do Święta Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego – podczas Liturgii śpiewać będziemy kolędy.

Od poniedziałku do soboty, po Mszy św. porannej Adoracja Najświętszego Sakramentu, do godz. 8.30.

W środę od godz. 17.00, Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Od 17.45 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Dziś kolekta specjalna na remont przedsionka naszego kościoła. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać z złożone ofiary oraz za przelewy bankowe.

Zakończyliśmy przejście kolędowe ulicami naszej parafii. Podsumowanie za tydzień.

Obecnie mają miejsce indywidualne zaproszenia na spotkanie kolędowe z dialogiem duszpasterskim. Wizyty można jeszcze zamawiać telefonicznie (32-202-97-12) w godz. 8.30-9.30 lub 12.30-13.30 lub 18.30-19.30.

W tym tygodniu mamy jeszcze wolne intencje. Można je zamawiać po Mszy św. w zakrystii lub Kancelari Parafialnej w godzinach urzędowania.

Zachęcamy do nabywania naszego parafialnego kalendarza „cegiełki” wydanego
na Jubileusz 100-lecia naszego kościoła, w cenie 20 zł.

Zachęcamy do lektury katoilickiego tygodnika Gość Niedzielny oraz naszego parafialnego tygodnika Królowa Polski.