WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE (24 STYCZNIA 2021)

Dziś w Liturgii III Niedziela Zwykła w Roku Liturgicznym.

Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.15.

Tradycyjnie podczas Liturgii śpiewamy kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego do dnia 2 lutego.

Od poniedziałku do soboty, po Mszy św. porannej do godz. 8.30, Adorujemy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Środowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.00, z Nowenną do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Sobotnia Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.00 i okazja do Spowiedzi św.

Dziś kolekta na potrzeby parafii. Za tydzień podobnie. Bóg zapłać z złożone ofiary oraz za przelewy bankowe.

W tym tygodniu trwać będą jeszcze indywidualne spotkania po-kolędowe z dialogiem duszpasterskim. Wizyty można zamawiać telefonicznie (32-202-97-12) w godz. 8.30-9.30 lub 12.30-13.30 lub 18.30-19.30.

Zachęcamy do nabywania naszego parafialnego kalendarza „cegiełki” wydanego na Jubileusz 100-lecia naszego kościoła, w cenie 20 zł.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego oraz naszego parafialnego tygodnika Królowa Polski.