WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE (7 LUTEGO 2021)

Dziś w Liturgii V Niedziela Zwykła w Roku Liturgicznym. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.15.

Dziś podczas Mszy św. „rodzinnej”, o godz. 11.00 nastąpi poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św.

Od poniedziałku do soboty, po Mszy św. porannej do godz. 8.30, Adorujemy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Jutro, w poniedziałek 8 lutego o godz. 19.00 w kościele odbędzie się dodatkowe spotkanie organizacyjne rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św., w sprawie terminów tegorocznych.

W czwartek 11 lutego obchodzimy w Kościele wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, w rocznicę pierwszego z Objawień. W tym dniu modlić się będziemy szczególnie za naszych chorych. Ze względów bezpieczeństwa nie możemy odprawić tradycyjnej Mszy św. z Sakramentem Chorych. Jedna z intencji wieczornych będzie odprawiona za nich.

Środowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.00, z Nowenną do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Sobotnia Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.00 i okazja do Spowiedzi św.

W sobotę 13 lutego Bractwo Różańcowe zaprasza do udziału w Modlitwie Różańcowej od godz. 17.30. O godz. 18.00 tradycyjnie odprawimy Mszę św. w intencji członków Bractwa oraz czcicieli NMP.

Dziś kolekta na budowę kościoła św. Jana Pawła II, przy ul. Kryształowej. Jresteśmy parafią patronacką tej budowy. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać z złożone ofiary oraz za przelewy bankowe.

Można jeszcze nabyć nasz parafialny kalendarz „cegiełkę wydany na Jubileusz 100-lecia naszego kościoła, w cenie 20 zł.

Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego i parafialnego tygodnika Królowa Polski.