WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE (13 LUTEGO 2022)

Dziś w Liturgii przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą, w Roku Liturgicznym.

Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.15.

Dziś ks. Proboszcz głosi słowo Boże w parafii św. Jadwigi Śląskiej w Rybniku Nowinach i zbiera kolektę na budowę kościoła św. Jana Pawła II, przy ul. Kryształowej. Darczyńców
z Rybnika otaczamy wdzięczną modlitwą.

Od jutra rozpoczynają się Ferie Zimowe. Wyjeżdżającym życzymy bezpiecznego odpoczynku oraz pięknej pogody. Zachęcamy także, by nie zapominać o Panu Bogu i praktykach religijnych.

Kończą się indywidualne wizyty duszpasterskie. Można je jeszcze zamawiać telefonicznie, ustalając datę i godzinę. Prosimy, by dzwonić na numer: 32/ 202-97-12, w tygodniu, w godz. 8.30–9.30 lub 12.00–13.00 lub 19.00-19.30.

Dziś kolekta na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta specjalna na pokrycie kosztów konserwacji figur. Za wszelkie dowody troski o parafię – przelewy i inne sposoby wsparcia składamy serdeczne Bóg zapłać!

Planujemy pielgrzymkę do Medjugorie, w dniach 21-30 września 2022 r. Mamy już ok. 20 chętnych. Zapisy u ks. Proboszcza.

Można jeszcze nabywać w zakrystii: płytę, kalendarz oraz medal – cegiełki na renowację figur.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: do nabycia Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, miesięcznik Staś dla dzieci oraz nasz parafialny tygodnik „Królowa Polski”.