WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE (20 LUTEGO 2022)

Dziś w Liturgii VII Niedziela Zwykła w Roku Liturgicznym.

Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne na godz. 15.15.

Trwają Ferie Zimowe. Wypoczywającym życzymy bezpiecznego odpoczynku oraz pięknej pogody. Przypominamy także, by nie zapominać o Panu Bogu i praktykach religijnych.

Zakończyły się indywidualne wizyty duszpasterskie. Wszystkim parafianom dziękujemy za życzliwość i gościnność.

Dziś kolekta specjalna na pokrycie kosztów konserwacji figur. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii. Za wszelkie dowody troski o parafię – przelewy oraz inne sposoby wsparcia składamy serdeczne Bóg zapłać!

Za tydzień, w niedzielę 27 lutego rozpoczniemy czterdziestogodzinne nabożeństwo, polegające na całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu przez trzy kolejne dni do wtorku przed środą popielcową. W tych dniach w sposób szczególny zachęcamy do przystąpienia do Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Planujemy pielgrzymkę do Medjugorie, w dniach 21-30 września 2022 r. Mamy już 20 osób chętnych. Zapisy u ks. Proboszcza.

W zakrystii można jeszcze nabywać płytę, kalendarz oraz medal – cegiełki na renowację figur.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: do nabycia Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, miesięcznik Staś dla dzieci oraz nasz parafialny tygodnik „Królowa Polski”.